האם נוכל לעשות הכל כדי להימנע משימוש במחולל חמצן?

העולם שאנו חיים בו מהיר, מלא גירויים ולעיתים קרובות הוא כלל לא מטיב עם הבריאות שלנו. כל אחד בוחר את מסלול חייו, כל אחד גם יכול לבחור אחרת ולבצע שינויים מהותיים שיסייעו לו לשמור על בריאותו. בתקופה האחרונה הרגשת עייפות מוגברת, קושי לישון ועצבנות? אמרו לך שיוצאים לך קולות מוזרים בשינה ויוצא לך להתעורר הרבה באמצע הלילה בלי סיבה? יכול להיות שהגוף שלך מתמודד עם דום נשימה בשינה. מה ניתן לעשות כדי להימנע משימוש במחולל חמצן, האם קיימת חובה לעשות בו שימוש וכיצד ניתן לעשות זאת בקלות רבה? כל התשובות בהמשך, כדאי להמשיך לקרוא.

 

מי ימצא עצמו מקבל מרשם למחולל חמצן?

מחולל החמצן הוא מכשיר עזר רפואי שלוקח את האוויר בחדר, מסנן אותו מפחמן ואז מחדיר את החמצן הטהור לריאות המטופלים באמצעות צינוריות שנכנסות לאף או באמצעות מסכה. מדובר על אחד מהמכשירים הוותיקים בתחום הרפואי לו תועלת גבוהה במיוחד לאנשים שסובלים מדום נשימה בשינה אך לא רק. אנשים רבים שמתמודדים עם מחלות ריאה שונות יעשו בו שימוש, כך גם אנשים כבדי משקל שזקוקים לו כדי לנשום סדיר בלילה ואנשים שזקוקים לתמיכה נשימתית בשל בעיות נשימה מגוונות.

 

האם ניתן להימנע משימוש במחולל חמצן?

אם המילה מחולל חמצן נזרקה לאוויר בזמן השיחה עם הרופא – מומלץ להקשיב לו ולעשות שימוש במכשיר. הגורם הרפואי יהיה הראשון שיחליט מהם התנאים בהם ניתן להפסיק את השימוש במכשיר, אך מי שרוצה להימנע ממצב בו הוא עושה במחולל חמצן שימוש חייב לשמור על בריאותו.

 

מה ניתן לעשות כדי לשפר את הבריאות עד למצב בו אין צורך במחולל חמצן?

מומלץ לישון על מזרון אורתופדי, עם כרית מותאמת, נוחה ומעוצבת עבור הצוואר, מומלץ לעסוק בפעילות גופנית באופן קבוע, להקפיד על תזונה מזינה ולא לאכול בשעות מאוחרות. כל אלה יסייעו לשמור על משקל גוף תקין שכן משקל יתר מהווה את אחד הגורמים העיקריים לדום נשימה בשינה.

מי שכבר קיבל מרשם עבור מחולל חמצן נייד קטן רצוי שיעשה בו שימוש על פי הוראות הרופא המטפל, אך כדאי גם לזכור שהמצב הפיך – כל עוד לא מדובר על מחלה כרונית שלא מאפשרת את הפסקת השימוש במחולל החמצן, יש לפעול להוריד במשקל, להחליף תרופות על פי המלצת הרופא ולעסוק בפעילות גופנית כדי לצמצם את אירועי דום הנשימה, אפילו עד להפסקתם המוחלטת.

 

קיבלת מרשם למחולל חמצן, מה עכשיו?

אם הרופא המטפל ממליץ לעשות שימוש במחולל חמצן כדאי להקשיב לו. ניתן לרכוש את המכשיר כיום בכל בית מרקחת בהצגת המרשם ולקבל סבסוד משמעותי מטעם קופת החולים. כדאי לדעת שכיום קיימים מכשירים מאוד שקטים, הרבה יותר מהדור הקודם של מחוללי החמצן שרבים התלוננו על רעשם החזק. המכשירים של הדור החדש לא רק שקטים, הם גם קטנים במיוחד וניתן לעשות בהם שימוש בכל מקום, רבים בוחרים להמשיך בשגרת הטיולים שלהם בעולם על אף הצורך במכשיר שכן ניתן לעלות איתו לטיסה ולהמשיך את הטיול מבלי שהמכשיר יהווה מכשול כל שהוא בנסיעה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

MYpharm

ברוכים הבאים לחנות שלנו! חנות פארם אונליין מקיפה ואיכותית ביותר. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואמין, ברמה אחרת, עם ותק ונסיון בתחום.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

ספירולינה

איך כדאי לצרוך ספירולינה?

ספירולינה, אצת העל בעלת הגוון הכחול ירוק, הפכה לאהובה בקרב מי שמחפשים לשדרג את הבריאות שלהם. עשירה בחלבון איכותי, ויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון וכלורופיל, ספירולינה מציעה שלל יתרונות בריאותיים. עם זאת, צריכתה דורשת ידע כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שלה.

לקריאת המאמר ←

למה צריך טיפול בגשר?

בעולם רפואת השיניים, גשרים או “כתרים” מהווים אבן יסוד בטיפול אורתודונטי, ומציעים לא רק נתיב לחיוך אסתטי יותר, אלא גם פתרון לבעיות בריאות פה רבות. מדריך מקיף זה, שכותרתו “ניווט בעולם הגשרים: מדריך לטיפול בגשרים”, נועד להסיר את המסתורין מהתהליך המורכב של טיפול בגשרים, מהמושגים הבסיסיים שלו ועד לסוגים השונים הקיימים, ותהליך הטיפול עצמו. בין אם מדובר באנשים הסובלים מבעיות אורתודונטיות או באנשים שפשוט רוצים לשפר את חיוכם, טיפול בגשרים מציג פתרון רב-תכליתי ויעיל. באמצעות מדריך זה, נחקור את היתרונות הרב-גוניים של גשרים, את הבעיות האורתודונטיות שהם יכולים לפתור, ונספק תובנות לגבי מי יכול להפיק תועלת מטיפול זה, תוך הדגשת הסיבה לכך שאימוץ טיפול בגשרים יכול להיות צעד מכריע לקראת בריאות הפה משופרת ובטחון עצמי.

לקריאת המאמר ←
לחץ דם

כך נמצא מומחה ליתר לחץ דם המציע פתרונות מותאמים אישית

כשזה מגיע לניהול לחץ דם גבוה, מציאת המומחה המתאים לניהול לחץ הדם שלך היא הצעד החשוב והמשמעותי ביותר. כיום יותר מתמיד, ישנם  כל כך הרבה רופאים במגזר הציבורי והפרטי כאחד. גם אפיקי הטיפול מגוונים, בשיעורי הצלחה משתנים. שפע זה עשוי לעתים קרובות לבלבל מטופלים המחפשים אחר הפתרון היעיל ביותר למצבם. כדי לסייע לך לקבל החלטה מושכלת, חיברנו כאן מדריך קצר שיסייעו לך לבחור מומחה ליתר לחץ דם בהתאם לצרכיך האישיים שיבנה עבורך את הטיפול המתאים ביותר למצבך.

לקריאת המאמר ←

יש לכם שאלות? כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי